Семінар-практикум для вчителів фізики

17.04.2013 у Пологівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов семінар-практикум для вчителів фізики Гребінківського ММЦ з теми: «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики». Учасникам семінару було запропоновано 3 блоки проведення заходу:

• організаційний,
  • теоретичний,
  • практичний.

В «Організаційному блоці» учасники ознайомилися зі школою, була проведена екскурсія по кабінетах, особливу увагу приділили обладнанню кабінету фізики та організації робочого місця вчителя. В «Теоретичному блоці» вчителем Пологівської школи Сіромахою К.В. була представлена презентація «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики». В рамках «Практичного блоку» був проведений урок у 8-му класі на тему «Плавлення і кристалізація». Після уроку учасники семінару відвідали Позакласний захід «Фізика  всерйоз і жартома».

Учасниками семінару були розроблені такі рекомендації:

• Дану тему розглянути на засіданнях шкільних  методичних об’єднань.

Вчителі фізики, протягом року

• Опрацювати літературу з теми «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики».

Вчителі фізики, травень 2013 року

• Впроваджувати в практику роботи засоби інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики.

Вчителі фізики, протягом року

• Створити банк презентацій програмового матеріалу з фізики для активного використання та ефективного проведення уроків.

Вчителі фізики, протягом року

• Підготувати методичну розробку уроку фізики з використанням ІКТ та подати на сайт РМК «Мій кращий урок».

Вчителі фізики, до 01.09.2013