Протягом листопада 2015 року по всьому світу відбудуться акції і заходи з мобілізації населення до міжнародної конвенції ООН з питань змін клімату. Конференція пройде у Парижі 30 листопада – 11 грудня. Представники 198 країн світу, у тому числі і України, зберуться аби підписати кліматичну угоду, метою якої є вирішення однієї з найважливіших проблем людства – глобальної зміни клімату. Громадські організації «Колегія екологічної освіти «Світ освіт» та «Let’s do it, Ukraine», що входять до складу робочої групи екологічних НУО з питань зміни клімату, запрошують школярів зі всієї України приєднатися до міжнародної спільноти та взяти участь в акції «Створи свій кліматичний заклик». Всеукраїнська соціально-екологічна акція для школярів «Створи свій кліматичний заклик» триватиме з 9 до 27 листопада 2015 року. Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Створи свій кліматичний заклик» спрямована на актуалізацію серед школярів питань зміни клімату та надання можливості висловити свою думку щодо майбутнього нашої планети.

Учні нашої школи взяли участь в цій акції та створили свій заклик.

Заклик Пологи 2 Всеукраїнська соціально екологічна акція для школярів «Створи свій кліматичний заклик»