«

»

Горді,що українське

Ні для кого не секрет, що в результаті складних перипетій історії України мільйони наших співвітчизників роз’їхалися по світу в пошуках кращого життя, а іноді й просто заради виживання. Як наслідок, у багатьох країнах утворилися багатотисячні українські діаспори.

На чужині українці займали важливі державні пости, підкорювали світ кіно, музики, високої моди і технологій, здійснювали епохальні наукові відкриття і навіть літали в космос, не забуваючи про своє коріння.

Ці люди ретельно зберігали пам’ять про українське коріння, прищеплювали своїм дітям любов до України, її мови, традицій, і, звичайно ж, вражали людство різноманітними талантами. Хтось з них хоч і не є по крові українцем, але народився на цій землі і шанував память про неї все своє життя, а хтось до України має відношення лише своїми пращурами, і ніколи в ній не був, однак всі вони так чи інакше визнавали своє відношення до нашої країни і ніколи не цурались цього. Тож, пропонуємо вам огляд цього переліку українців-емігрантів, чиї величезні заслуги просто неможливо не визнати.

Погодьтеся, у нас є привід пишатися своєю плодючою країною і своїми генами!

 1. Анна Ярославна
 2. Юрій Дрогобич
 3. Соломія Крушельницька
 4. Ігор Сікорський
 5. Роберт Максвелл
 6. Леопольд фон Захер-Мазох
 7. Квітка Цісик
 8. Володимир Хавкін
 9. Богдан Гаврилишин
 10. Ервін Чаргафф
 11. Майк Мазурки
 12. Соня Делоне
 13. Біллі Еванс
 14. Петро Капіца
 15. Енді Уорхол
 16. Джек Пеланс
 17. Уейн Грецкі
 18. Володимир Горовиць
 19. Стів Возняк
 20. Стівен Спілберг
 21. Дастін Хоффман
 22. Сільвестр Сталлоне
 23. Девід Копперфілд
 24. Серж Лифар
 25. Девід Духовни
 26. Наталі Вуд
 27. Хайді-Марія Стефанишин-Пайпер
 28. Міла Йовович
 29. Макс Левчин

В статті використані матеріали сайту 24tv.ua

Цей список містить далеко не всі імена наших співвітчизників – більше інформації можна дізнатися на сайті http://www.ukrainians-world.org.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
x