Чорнобиль – наш біль довічний

Сьогодні 26 квітня 2016 року минає 30 років з дня  аварії  на ЧАЕС. Ми згадуємо тих мужніх людей які ціною власного життя і здоров’я кинулися ліквідовувати пожежу  на четвертому енергоблоці, заради життя мільйонів людей далеко за межами України.

CAM01984 1024x768 Чорнобиль   наш біль довічний

До 30 тої річниці  страшної трагедії в нашій школі було проведено ряд заходів : виховні години  на тему « Чорнобильські дзвони лунають крізь призму років», виставку  літератури присвячену аварії на ЧАЕС.

CAM01979 1024x768 Чорнобиль   наш біль довічний

А також  та для учнів 1-9 класів  було показано документальний фільм « Чорнобиль – наш біль довічний». Діти уважно переглядали шокуючі кадри евакуації цілих міст і сіл із  тридцяти кілометрової зони, слухали розповіді очевидців тих подій. В кінці перегляду ставили питання , було видно що школярі перейнялися лихом минулого яке дихає в спину сучасникам.

CAM01994 1024x768 Чорнобиль   наш біль довічний

CAM01996 768x1024 Чорнобиль   наш біль довічний