Свято води

Сьогодні , 28  квітня 2016 року   в нашій  школі  відбувся  захід  присвячений  Дню  водних ресурсів  — «Свято води».  Вчитель біології та хімії Ляшинська Л.В.  підготувала чудове свято, де в доступній для дітей формі розповіла про важливість води для всього живого що є на планеті Земля.

Захід був насичений піснями про воду та її  властивості, було показано сценку про забруднення водойм людиною, сценку в якій показали що чекає людство якщо не припинити  ставитися до природи як до «вічного джерела» , представлено багато цікавих дослідів з водою  у виконанні учнів 9 класу.

Завершенням свята став феєрверк , який вчитель  зробила  власними руками —  «щось там нахімічила». Діти залишись задоволеними і просили «рецепт» салюту.