Конкурс-огляд на найкраще озеленення класних кімнат

12 жовтня 2016 року в Пологівському НВК пройшов конкурс-огляд на найкраще озеленення класних кімнат, який був проведений з метою сформованості понять і уявлень про довкілля, усвідомлення себе як невід’ємної частини природи, взаємозв’язку стану довкілля та здоров’я людей, почуття особистої причетності до збереження природних багатств, сформованості екологічної культури особистості, формування естетичних смаків школярів. Всі
учнівські колективи взяли участь у конкурсі та були заздалегідь підготовленими.
З початку навчального року діти оформляють зелені куточки у класних кімнатах, доглядають за рослинами, збільшують їх кількість. Вчителі та школярі з великим бажанням створюють цікаві композиції з кімнатних рослин.
Журі конкурсу, враховуючи естетичний вигляд рослин, їх розташування, інформаційний матеріал, догляд за ними, визначили переможців. Найкращими були учнівські колективи: 6 класу (класний керівник – Сирота Л.О.), 5 класу (класний керівник – Кушнір М.М.), 4 класу (класний керівник – Дроваль Н.В.).

Переможці нагороджені грамотами на лінійці.