День писемності

jRVM1cl 63w День писемності

В День української писемності та мови в школах традиційно проводять різноманітні заходи присвячені пам’яті Нестора Літописця, послідовника знаменитих Кирила та Мефодія – творців слов’янської писемності. Наша школа теж традиційно проводить заходи метою яких є поглибити знання учнів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови; показати її красу і багатство, розкрити її необхідність у житті людини. Розвивати комунікативну компетентність учнів з даної теми; вміння та навички виразного читання творів різних жанрів, використовуючи засоби виразності. Виховувати любов і повагу до рiдного слова. Учні із задоволенням долучилися до організації та проведення Свята писемності, в рамках якого було проведено конкурс стіннівок, години спілкування «Мова – скарб народу», а також всі бажаючі взяли участь у написанні Всеукраїнського радіо диктанту єдності «Україна на зламі тисячоліть». Яскравим завершенням Дня писемності був концерт в якому взяли участь кращі читці школи.

w ZE1WUjlSM День писемності