10 грудня — День прав людини

10 грудня в Україні та світі відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший документ, який  задекларував рівність прав і свобод усіх людей. З нагоди цієї дати в Пологівському НВК відбулися заходи на тему «Я маленький громадянин», а саме: єдина година  спілкування для учнів початкової школи  «Права людини. Права дитини» та тренінг «Права людини понад усе!» для учнів середньої ланки та старшокласників, метою яких було  розповісти учням про їхні права й свободи, визначені Загальною декларацією прав людини та Конвенцією про права дитини; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

У цей День ми бажаємо всім нам розуму і мудрості. Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх! Слідуючи принципам поваги та активної громадянської позиції, ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків.