19 грудня – День святого Миколая

Св. Миколай також відомий під іменами: Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.

. Миколай e1482257657928 19 грудня   День святого Миколая

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

У Пологівському НВК хорошою традицією є святкування Дня Святого Миколая, мета якого поглиблення знань дітей про зимові свята нашої місцевості, розвиток образного мислення, прищеплення  любові і поваги до нашого народу, його традицій та обрядів. Розширення кругозору дітей, збагачення знаннями про святого Миколая.

Усі з нетерпінням чекають цього дивовижного дійства. Цього року Святий знову завітав до нашої гостини, приніс подарунки хороший настрій та незабутні емоції всім присутнім.