19 грудня — День святого Миколая

Св. Миколай також відомий під іменами: Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.


Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

У Пологівському НВК хорошою традицією є святкування Дня Святого Миколая, мета якого поглиблення знань дітей про зимові свята нашої місцевості, розвиток образного мислення, прищеплення  любові і поваги до нашого народу, його традицій та обрядів. Розширення кругозору дітей, збагачення знаннями про святого Миколая.

Усі з нетерпінням чекають цього дивовижного дійства. Цього року Святий знову завітав до нашої гостини, приніс подарунки хороший настрій та незабутні емоції всім присутнім.


Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *