22 січня – День соборності (день Злуки) України

День злуки України 22 січня   День соборності (день Злуки) України

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

Кожного року цей знаменний день наша школа відзначає урочисто.

Метою виховного заходу є поглибити знання учнів з історії виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, формувати інтерес до вивчення історії України, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

Вся шкільна родина Пологівського НВК приєднується до привітань на адресу всього українського народу!

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб!

Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!