Квест Світ професій

В останній навчальний день, 31.03.2017, перед довгоочікуваними весняними канікулами учні Пологівського НВК мали унікальну можливість взяти участь в неймовірно цікавому квесті, організованому педагогом-організатором Світланою Миколаївною Рябухою та креативними класними керівниками 6-10 класів: Сиротою Людмилою Олегівною, Корнієнко Світланою Анатоліївною, Куценко Валентиною Олександрівною, Сіромахою Катериною Василівною.

Квест був фінальною точкою в ряді заходів, що проходили в рамках проекту по профорієнтації, який проходив в Пологівському НВК.

Під час виконання завдань квесту учні початкової школи могли на собі відчути всі нюанси певних професій: вони відвідали і салон краси, і кухню “Майстер-шеф”, і фітнес-клуб, і салон дизайну, і медичний пункт, де познайомились зі спеціалістами в цих галузях та отримали послуги даних закладів.

З фотозвіту можна зробити висновок, що маленькі дослідники були в захваті від отриманих послуг та знань :-)

IMG 20170331 120334793 1024x768 Квест Світ професій