Свято Миколая_2017

Гарні він дає гостинці.

Просим ми Тебе, Владико!

Втіху нам зроби велику,

Радість нам найбільшу дай:

Звесели наш Рідний Край!

Свято Миколая – це  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними.  Вони з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.

І ось він завітав до учнів Пологівського НВК. Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі, які допомагали маленькій дівчинці зустрітися з Чудотворцем, щоб попросити у Святого здоров’я для своєї бабусі.

Святий Миколай привітав всіх учнів та вчителів зі святом і вручив солодощі школярам.

Фотозвіт

CAM04445 1024x768 Свято Миколая 2017CAM04452 1024x768 Свято Миколая 2017CAM04436 1024x768 Свято Миколая 2017