Ярмарок_2017

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок у  Пологівському НВК. Цей рік не став винятком. Ще від самого ранку і діти, і батьки несли до школи різноманітну смакоту, приготовану вдома.

Кожен клас підготував особливі смаколики – торти, кекси, тістечка, макаруни, зефір, желе, компот і навіть попкорн.

Учні із захопленням брали участь у ярмарку. Деяким сподобалося продавати солодощі, а іншим – купувати. Ярмарок пройшов весело і цікаво!

На цей надзвичайний теплий та приємний захід прийшло чимало бажаючих —  вчителі, працівники та учні школи, приходили навіть малюки та батьки учнів.

Голодним не залишився жоден з присутніх. Панувала дружня та тепла атмосфера.

Учні нашої школи дякують всім тим, хто прийшов та приєднався до ярмарку. Особлива подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної шкільної справи.