Загальношкільні батьківські збори

20 листопада 2019 року в актовій залі школи  (#Пологівський_НВК) відбулися батьківські збори. Керівник закладу Лобко Валентина Олександрівна (Валентина Лобко) ознайомила присутніх з новим статутом закладу освіти.

Світлина від Світлани Корнієнко.

Також обговорили питання харчування вихованців – Ляшинська Людмила Володимирівна розповіла про важливість збалансованого харчування та шкідливість продуктів, що містять “Е-добавки”, для дитячого організму.

Світлина від Світлани Корнієнко.

Людмила Володимирівна подарувала присутнім буклети з переліком шкідливих харчових добавок та порадами щодо харчування дітей.

Світлина від Світлани Корнієнко.Всі, хто не зміг взяти участь у зборах, можуть ознайомитися з необхідною інформацією нижче.

ПОРАДИ БАТЬКАМ