День святого Валентина

14 лютого святкують День святого Валентина. Думки щодо походження цього свята різняться — хтось вважає його актуальним, хтось ні. Ми ж у #Пологівський_НВК прагнемо донести нашим учням, що кохання — це, насамперед, дружба та взаємоповага, підтримка та шанобливе ставлення один до одного.
Сьогодні учні 1-6 класів взяли участь у веселому святі з піснями, танцями та цікавими і кумедними конкурсами. Та ще й отримали подаруночки від Валентина і Валентини.

14 лютого святкують День святого Валентина.Думки щодо походження цього свята різняться — хтось вважає його актуальним, хтось ні.Ми ж у #Пологівський_НВК прагнемо донести нашим учням, що кохання — це, насамперед, дружба та взаємоповага, підтримка та шанобливе ставлення один до одного. Сьогодні учні 1-6 класів взяли участь у веселому святі з піснями, танцями та цікавими і кумедними конкурсами.Та ще й отримали подаруночки від Валентина і Валентини.
[14 lyutoho svyatkuyutʹ Denʹ svyatoho Valentyna. Dumky shchodo pokhodzhennya tsʹoho svyata riznyatʹsya — khtosʹ vvazhaye yoho aktualʹnym, khtosʹ ni. My zh u #Polohivsʹkyy_NVK prahnemo donesty nashym uchnyam, shcho kokhannya — tse, nasampered, druzhba ta vzayemopovaha, pidtrymka ta shanoblyve stavlennya odyn do odnoho. Sʹohodni uchni 1-6 klasiv vzyaly uchastʹ u veselomu svyati z pisnyamy, tantsyamy ta tsikavymy i kumednymy konkursamy. Ta shche y otrymaly podarunochky vid Valentyna i Valentyny.]
Feb. 14 is celebrated Valentine’s Day. Thoughts about the origin of this festival different — someone considered it relevant, some not. We strive to # Polohivskyy_NVK inform our students that love — is, first of all, friendship and mutual respect, support and respect each other.
Today, students of 1-6 grades took part in a happy holiday with songs, dances and fun and funny competitions. And even podarunochky received from Valentine and Valentina.