Міжнародний день Полярного ведмедя в нашому закладі

Відзначаючи Міжнародний день Полярного ведмедя, учні #Пологівський_НВК здійснили подорож у світ північних володарів.

Учениця 8 класу Сироветник Анастасія провела для учнів початкової ланки інформаційну хвилинку під назвою “Диво-звір – білий ведмідь”.
Молодші школярі переглянули мультфільм “Умка” та організували виставку малюнків та виробів. В кінці заходу усі отримали солодкий сюрприз від білого ведмедя – смачний зефір.

Немає опису світлини.Немає опису світлини.Немає опису світлини.May be an image of 21 people, including Марина Иванченко