День зустрічі птахів 2018

Учні Пологівського НВК взяли участь в конкурсі дитячої творчості «День зустрічі птахів 2018», положення якого розробив Київський еколого-культурний центр «Жива природа» та Українське товариство охорони птахів.
Школярі радо відгукнулися на заклик допомогти птахам в обладнанні місць гніздування. Це необхідно робити тому, що вирубання в лісах та парках дуплистих дерев призводить до того, що багатьом птахам (мухоловкам, горихвісткам сичам) та кажанам ніде гніздитися.
Своїми руками хлопці 6 та 9 класів змайстрували декілька годівниць та шпаківень, будиночків (гніздівель) для синиць та шпаків і розвісили їх в сільському парку та старому саду. Діти розуміють, що ця допомога, маленький вклад в потрібну справу охорони птахів, яким особливо сутужно цієї холодної весни. За вікном віхола, а дітям радісно, що маленькі пухнасті пташенята зовсім скоро з’являться в нових будиночках.