Онлайн-конференція зі школою-побратимом з Волновахи

Щороку у перші дні весни в нашій школі традиційно проводяться Шевченківські читання. Цей рік не став винятком, але змінився формат проведення заходу.

3 березня відбулась онлайн-зустріч учнів Пологівського НВК та Волноваської ЗОШ №6, присвячена річниці з Дня народження  Т.Г. Шевченка.

Вчитель української мови та літератури  Волноваської школи Олена Геннадіївна Варава привітала учнів та вчителів Пологівського НВК та запропонувала поринути у  безмежний світ Кобзаревого слова, його думок та сподівань.

Школярі по черзі декламували поезії, які проникливо лунали в кабінетах інформатики двох шкіл, розташованих на відстані 750 км, але це не заважало дітям спілкуватися, ділитись емоціями, симпатіями та відчути усю красу слова Великого Кобзаря.

Учні Волноваської школи Учні Пологівського НВК
Варава Алла  10 клас «Лілея»

Вострухіна Анастасія 6 клас «Чого тобі старий»

Кісельова юлія 8 клас «Русалка»

Євгенія Отрощенко 8 клас «Мені однаково чи буду…»

Ващинська Анастасія 11 клас «Хустина»

Новік Марія уривок з містерії «Великий льох»

Гибескул Євгенія 6 клас «Заповіт»

Бондаренко Аліна 4 клас «Ой діброво, темний гаю»

Куроченко Анастасія 4 клас «Не так тії вороги»

Куроченко Ілля 5 клас «Садок вишневий коло хати»

Полтаракова Аліна 8 клас «Минають дні, минають ночі»

Пономаренко Олександра 5 клас Княжна. «Зоре моя вечірняя»

Даниленко Максим 9 клас «В казематі. Ой три шляхи широкіе»

Директор Пологівського НВК Валентина Олександрівна Лобко подякувала за теплу зустріч та висловила сподівання, що творча спадщина Т.Г.Шевченка буде живити  наші духовні сили і додасть життєдайності  творчим задумам і злетам.

Це був перший, але далеко не останній досвід спілкування для наших учнів.