Оголошення для 11-класників та їхніх батьків

Для того щоб залік по правилах дорожнього руху був зарахований випускникам необхідно :
1. Зареєструватися на сайті Головного сервісного центру України (hcr.gov.ua)
Учням 10-го класу протягом карантину удосконалювати рівень навчальних досягнень по раніше вивчених темах в програмі НАІС. Логін і пароль входу в програму буде доведено в індивідуальному порядку.
Адміністрація МНВК «Гребінківський» 17.03.2020 року.

Адміністрація міжшкільного навчально-виробничого комбінату «Гребінківський» повідомляє учнів 11-го класу водіїв транспортних засобів, що в зв’язку введенням карантину змінюється порядок здачі заліку по правилах дорожнього руху та допуску до кваліфікаційних екзаменів.  Для того щоб залік по правилах дорожнього руху був зарахований випускникам необхідно:

1. Зареєструватися на сайті Головного сервісного центру України (hcr.gov.ua)

2. Підтвердити успішне рішення екзаменаційних білетів протягом десяти днів протягом періоду карантину.В випадку невиконання учнями вище зазначених умов, залік буде зарахований в порядку, визначеному Наказом по МНВК «Гребінківський» (усне опитування по темах«дорожні знаки», «сигнали світлофора», «жести регулювальника», «дорожня розмітка» та рішення екзаменаційного білета в програмі НАІС. Виконання пропущених годин навчального водіння, передбачених навчальним планом, буде проводитися після закінчення карантину. Графіки навчального водіння майстрами виробничого навчання будуть відкореговані індивідуально кожному учневі, виходячи із стану виконання ними навчальної програми водіння автомобіля.До здачі кваліфікаційних екзаменів допускаються учні, які повністю виконали навчальну програму підготовки водіїв.     Учням 10-го класу протягом карантину удосконалювати рівень навчальних досягнень по раніше вивчених темах в програмі НАІС.

Логін і пароль входу в програму буде доведено в індивідуальному порядку.

Адміністрація МНВК «Гребінківський»

17.03.2020 року.