ДПА (державна підсумкова атестація)

ДПА – це державна підсумкова атестація, яка проводиться у всіх загальноосвітніх закладах України відповідно до календарного плануванням. На проведення ДПА з кожного предмету відводиться 1 академічна година. Залежно від класу, ДПА проводиться в різній формі і з різних предметів. (продовжити…)


На відміну від ЗНО, ДПА – іспит шкільного, а не всеукраїнського формату.

Які предмети на ДПА у 2021 році складатимуть учні 4-х класів

Державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття початкової освіти, проводиться у школі в письмовій формі. Школярі мають складати іспити з таких предметів:

 1. Українська мова (оцінювання результатів з української мови та читання)
 2. Математика
 3. Мова національної меншини або мова корінного народу (у класах з навчанням або вивченням мови нацменшини чи корінного народу за рішенням педагогічної ради закладу освіти).

Які предмети на ДПА у 2021 році складатимуть учні 9-х класів

Державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття базової освіти, також проводиться у школі в письмовій формі. Школярі мають складати іспити з таких предметів:

 1. Українська мова
 2. Математика
 3. Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти):

– біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчальної програми школи), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини чи корінного народу;

–  біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчальної програми школи), інформатика, інтегрований курс “Література”, історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія – для учнів класів з навчанням мовою національної меншини.

Які предмети на ДПА у 2021 році складатимуть учні 11-х класів

Державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Школярі мають складати іспити з таких предметів:

 1. Українська мова
 2. Математика
 3. Історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова – за вибором учня)
 4. Один із навчальних предметів зі списку: історія України, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова), біологія, географія, фізика, хімія (за вибором учня)
 5. Мова національної меншини чи корінного народу.

До прикладу, учні, які для проходження ДПА вибрали третім предметом історію України, можуть вибрати четвертим предметом іноземну мову і навпаки. А школярі, які відповідно до освітньої програми школи вивчали природничі науки, можуть вибрати один з таких предметів: біологія, географія, фізика або хімія.

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
x