Загальношкільні батьківські збори-2013

27 листопада в Пологівській ЗОШ І- ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Наші діти – наша старість».

91 Загальношкільні батьківські збори 2013

92 Загальношкільні батьківські збори 2013

Директор школи Валентина Олександрівна Лобко підвела підсумки про роботу з батьківською громадськістю, окреслила план взаємодії з батьківським колективом на 2013–2014 навчальний рік.

IMG 2156 1024x576 Загальношкільні батьківські збори 2013

Перед батьками виступили:

Тетяна Миколаївна Беспалова, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, з доповіддю «Жорстокість серед школярів», в ході якої було продемонстровано фрагменти ігор, які негативно впливають на дитячу психіку;

Людмила Олегівна Сирота, заступник директора школи з виховної роботи, з доповіддю «Приклад батьків у вихованні дитини».

З метою визначити авторитет батьків перед дитиною та рівень взаєморозуміння між дітьми та батьками Наталія Петрівна Богачук, вчителька початкових класів, провела тестування «Добра мати, добрий батько».

Зустріч пройшла на позитивній хвилі, в атмосфері живого спілкування між батьківським колективом та педагогами.

Сценарій батьківських зборів “Наші діти – це наша старість”