«

»

Профорієнтаційна поїздка

12 лютого 2014 року учні Пологівської ЗОШ І-ІІІ ступенів їздили на навчальну екскурсію в м. Київ. Діти мали змогу пізнати багато нового та добре відпочити. Метою поїздки було ознайомлення учнів з професією рятівника МНС, з правилами поведінки у разі виникнення небезпечних ситуацій.

Працівники пожежної частини ознайомили школярів з обладнанням машини, з різними надзвичайними ситуаціями. Бійці підрозділу познайомили дітей з професією пожежника, продемонстрували свої вміння швидко діяти в небезпечних ситуаціях. Цікавим було змагання учнів на швидкість одягання спорядження. Старшокласники виявили бажання в майбутньому працювати в лавах рятівників МНС, розуміючи, що ця професія не тілька героїчна та необхідна, але й вкрай небезпечна.

На противагу професії пожежника діти мали змогу спостерігати за роботою працівників дельфінарію, які вразили школярів вмінням дресирувати різних морських  тварин та створювати шоу.

Найяскравіші моменти зафіксовані тут фото та відео.

Оставить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
x