«

»

Акція “Школярі Київщини – школярам Донбасу”

5 листопада у Пологівському НВК відбулася зустріч з військовослужбовцями Національної Гвардії України, метою якої було започаткування співпраці підрозділів НГУ з нашим закладом освіти в рамках доброчинного руху «Школярі Київщини – школярам Донбасу».

IMG 6244 Акція Школярі Київщини   школярам Донбасу

Військові провели урок мужності, який мав патріотичне спрямування, та познайомив дітей з функціями Національної Гвардії. До дітей вони приїхали не з порожніми руками: у подарунок привезли спортивний інвентар, книги, настільні ігри, набір плакатів для уроків Захисту Вітчизни та картини, написані власноруч. Школярі в свою чергу принесли для своїх однолітків малюнки, іграшки та написали їм листи з підтримкою та побажаннями – усе це на Схід доправлять нацгвардійці.

IMG 6292 Акція Школярі Київщини   школярам Донбасу

у відповідь Акція Школярі Київщини   школярам Донбасу

Зустріч проходила в добрій атмосфері, учні з цікавістю спілкувалися з військовими, задавали багато запитань та з задоволенням давали інтерв’ю зі словами підтримки та побажаннями для жителів Донбасу.

Відеосюжет у ЗМІ

Оставить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
x