Відвідування музею Національної гвардії України

9 грудня 2015 року учні Пологівського НВК відвідали музей Національної гвардії України, який знаходиться у столиці нашої Батьківщини місті Києві. Подорож стала захопливою та повчальною пригодою для школярів різного віку. Від малого до великого, всі уважно слухали завідуючу музею Оксану Вікторівну, дуже приємну жінку, яка добре знає  історію  утворення та становлення Національної Гвардії України від  часів козаччини до  сьогодення. В музеї представлена велика кількість експонатів  та експозицій, які характеризують чи представляють той чи інший період історії України.

Відвідування музею стало ще одним щаблем для наших учнів на шляху становлення  Громадянина України, справжнього патріота, який вчиться на прикладі справжніх героїв бійців НГУ, що стали для них не тільки захисниками, а й справжніми друзями.

IMAG1387 Відвідування музею Національної гвардії України

IMAG1386 Відвідування музею Національної гвардії України