«

»

Відвідування музею Національної гвардії України

9 грудня 2015 року учні Пологівського НВК відвідали музей Національної гвардії України, який знаходиться у столиці нашої Батьківщини місті Києві. Подорож стала захопливою та повчальною пригодою для школярів різного віку. Від малого до великого, всі уважно слухали завідуючу музею Оксану Вікторівну, дуже приємну жінку, яка добре знає  історію  утворення та становлення Національної Гвардії України від  часів козаччини до  сьогодення. В музеї представлена велика кількість експонатів  та експозицій, які характеризують чи представляють той чи інший період історії України.

Відвідування музею стало ще одним щаблем для наших учнів на шляху становлення  Громадянина України, справжнього патріота, який вчиться на прикладі справжніх героїв бійців НГУ, що стали для них не тільки захисниками, а й справжніми друзями.

IMAG1387 Відвідування музею Національної гвардії України

IMAG1386 Відвідування музею Національної гвардії України

IMAG1381 Відвідування музею Національної гвардії України

IMAG1379 Відвідування музею Національної гвардії України

IMAG1377 Відвідування музею Національної гвардії України

IMAG1376 Відвідування музею Національної гвардії України

IMAG1375 Відвідування музею Національної гвардії України

IMAG1373 Відвідування музею Національної гвардії України

Оставить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
x