Лінійка-реквієм

Голодомор Лінійка реквієм

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

25.11.2016 e1480149002254 1024x768 Лінійка реквієм

У Пологівському НВК 25 листопада відбулася лінійка-реквієм, присвячена  пам’яті  мільйонів українців які були заморені голодом. А  26 листопада учні школи їх батьки та представники сільської ради  відвідали  богослужіння  біля меморіалу  Голодомору 1932 – 33 років.

Пам’ятати своє минуле – значить впевнено йти в майбутнє.