Благочинний ярмарок

06.12.2016 e1481120479911 Благочинний ярмарок6 грудня у Пологівському НВК відбувся  благодійний  ярмарок  в рамках акції «Подарунок до дня Святого Миколая для дітей, що перебувають у зоні АТО» .

Учні школи та їх батьки із задоволенням долучилися до благородної справи. Крім насолоди смаколиками,  було ще безліч позитивних моментів, пов’язаних із самим процесом ярмаркування.

Завдяки гостям, які відвідали наш захід, та безпосередньо, всій шкільній родині, організаторам вдалося зібрати кошти, за які було придбано канцтовари, деякі речі особистого вжитку та солодощі для дітей, які перебувають в зоні  АТО.

Сподіваємося, що наші подарунки принесуть радість і часточку нашого тепла одноліткам, які перебувають в самому серці війни. Наші найщиріші побажання мирного неба всім дітям планети, але особливо тим, які зараз живуть в умовах бойових дій.

06.12.2016  e1481120407945 Благочинний ярмарок