«Свято ерудиції та оптимізму…»

Світ дивовижний вас вітає,-

Всіх тих, хто вдумливо читає,

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати.

Долати знань високі мури

Вас кличе світ літератури!

30 листопада 2017 року учні Пологівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” вже вдруге брали участь у Міжнародній грі зі світової        (зарубіжної та української)  літератури «Sunflower».

9 учасників гри мали змогу перевірити свої знання з української та зарубіжної літератури,  розкрити свої здібності, ерудицію й кмітливість. До участі у грі дітей спонукала допитливість, а найголовніше – бажання пізнати нове. Учнів чекали цікаві завдання, котрі вони виконували із захопленням і задоволенням. Кожне завдання гри, наче пелюсточка соняшника, розвиває справжнє почуття любові та поваги до літератури. Слід зауважити, що найбільш активними виявилися наші п’ятикласники. Зараз учасники з нетерпінням чекатимуть результатів, а переможці – подарунки. Щиро вдячні організаторам! Будемо чекати наступного року!!!

CAM04342 1024x768 «Свято ерудиції та оптимізму…»

CAM04340 1024x768 «Свято ерудиції та оптимізму…»

CAM04344 768x1024 «Свято ерудиції та оптимізму…»