Декада зарубіжної літератури

З 15 по 26 січня 2018 року було проведено декаду зарубіжної літератури. Протягом десяти днів учні Пологівського НВК мали можливість перевірити свої знання із зарубіжної літератури, поглибити їх, проявити свою творчість та згуртованість, змагаючись між собою. Кожен день декади був насичений різноманітними цікавими подіями. Було проведено ряд позакласних заходів: конкурси, літературну гру, виставки малюнків, книжкові виставки, тематичні класні години. Учителем зарубіжної літератури Зеленським О.Ф. надавалися консультації класним керівникам щодо підготовки та проведення тематичних класних годин у 5 – 9 класах за темою: “Пізнавальний світ літератури”.

Зеленським О.Ф. було проведено конкурси: “Кращий учнівський зошит” (переможець Воліченко Анастасія, учениця 11 класу), конкурс малюнків “Сторінками улюблених книг” (переможці: Глубіцька Марія, учениця 5 класу (І місце), Дядюсь Богдан, учень 5 класу (ІІ місце), Зайченко Юлія, учениця 5 класу (ІІІ місце), вікторину “Шанувальники зарубіжної літератури” (переможці: Ковбасюк Дарина, учениця 8 класу (І місце); Заєць Світлана, учениця 9 класу (ІІ місце); Даниленко Максим, учень 10 класу (ІІІ місце), конкурс читців “Краса поетичного слова” (переможці: Куроченко Анастасія, учениця 5 класу (І місце); Пономаренко Олександра, учениця 6 класу (ІІ місце); Глубіцька Марія, учениця 5 класу (ІІІ місце), Скляр Валерій, учень 7 класу (ІІІ місце) /молодша вікова категорія/; Луценко Єлизавета, учениця 10 класу (І місце), Куроченко Юрій, учень 11 класу (І місце), Заєць Світлана, учениця 10 класу (ІІ місце), Марчук Дарина, учениця 10 класу (ІІІ місце) /старша вікова категорія/.

Було підготовлено виставки малюнків “Сторінками улюблених книг”, “Портрет улюбленого літературного героя”, “Мудрість байки”, книжкову виставку “Шедеври геніїв світової літератури”, учні розгадували ребуси, кросворди та шаради за різними темами із зарубіжної літератури.

29 січня на лінійці вчитель зарубіжної літератури Зеленський О. Ф. проаналізував результати проведення декади зарубіжної літератури, дипломами, подяками та пам’ятними призами нагороджено переможців та найактивніших учасників усіх проведених заходів.

Нагородження найактивніших Декада зарубіжної літератури