Свято весни

Довгоочікуваним, прекрасним, веселим, яскравим, як і сама весна, було шкільне свято, яке відбулося 6 березня 2018 року.

Актова зала, в якій відбувся захід, була переповнена глядачами. Це і батьки, і бабусі, і вчителі, і учні школи, і адміністрація.

Цього разу глядачі стали пасажирами «Жіночого експресу», який помчав їх у незабутню подорож. Розпочалося свято з привітання «Начальника потяга» – директора НВК Лобко Валентини Олександрівни.

На кожній станції усіх чекав особливий подарунок. Учні початкової школи декламували вірші для своїх рідненьких мам та бабусь.

Привітання молодших чоловіків Свято весни

Учасники театрального гуртка під керівництвом Зеленського Олександра Федоровича розвеселили глядачів смішними гуморесками.

Олександр Федорович Зеленський Свято весниГумор від Тараса Новохацького Свято весниГумореска від Андрія Гайдая Свято весниАртем Скляр Свято весниЖарти від Влада Ашурі Свято весни

Розсмішила всіх і кумедна сценка у виконанні учнів 8 класу Костенка Олександра та Невзгляденка Максима.

Саша Костенко та Максим Невзгляденко Свято весни

Чудовими піснями, присвяченими прекрасній половині людства, привітали глядачів дівчатка 5 класу Бондаренко Аліна, Сироветник Анастасія та Куроченко Анастасія, дует з 9 класу Іванова Тетяна та Скляр Артем, а також учениця 10 класу Луценко Єлизавета.

Тріо Мілашки Аліна Бондаренко Настя Сироветник та Настя Куроченко Свято весни Чудовий дует Тетяна Іванова та артем Скляр Свято весни

Приємним сюрпризом для всіх стала пісня у виконанні класного керівника 5 класу Зеленського Олександра Федоровича та його учениці Куроченко Анастасії.

Милий дует Настя Куроченко Олександр Федорович Свято весни

В залі панувала атмосфера родинного тепла, затишку, щирості і любові до матері, до жінки.

Дякуємо педагогу-організатору Рябусі Світлані Миколаївні та всім учасникам свята за прекрасний настрій та незабутні враження!