«

»

День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України

 e1481019781651 300x149 День Збройних Сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Весь колектив, вся шкільна родина Пологівського НВК добре знайомі з нелегкою працею військовослужбовців. Ми вже другий рік співпрацюємо з представниками Національної гвардії України. Наші хлопці  прагнуть  стати надійною зміною тим славним героям сьогодення, які ціною власного життя захищають цілісність держави, спокій і мир.

В цей день традиційно в нашій школі відбуваються  заходи присвячені Дню Збройних Сил України. Для старшокласникв було проведено урок мужності, а  учні середньої ланки мали змогу перевірити себе на спритність і витривалість у веселих змаганнях «Нумо, хлопці!»

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

CAM03309 300x225 День Збройних Сил України

CAM03308 300x225 День Збройних Сил України

CAM03303 300x225 День Збройних Сил України

CAM03300 300x225 День Збройних Сил України

Оставить комментарий

Ваш адрес электронной почты не будет опубликован.

Вы можете использовать эти теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
x